O firmie

Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w pracach badawczo-rozwojowych (R&D) oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

Firma została założona w 2002 roku, a na chwilę obecną, na rynku stacji lutowniczych BGA, wyrasta na lidera dzięki mocnemu zapleczu technicznym, efektywnemu zarządzaniu i doskonałemu systemowi sprzedaży. Na bieżąco rozwijamy się w tej dziedzinie dotrzymując kroku konkurencji zdobywając w ten sposób zaufanie i wsparcie naszych klientów w kraju i za granicą.

Technologia to wydajność! Podtrzymujemy hasło filozofii biznesu "profesjonalizm, innowacja, współpraca”.

Obecnie przy tak szybkim rozwoju naszej społeczności, w celu zapewnienia sprawnych i komfortowych usług, firma otwarła swoje biura w takich miastach jak Beijing, Chengdu, Suzhouand tworząc doskonałą i stabilną sieć współpracy.

Jako wiodący producent sprzętu BGA i dodatkowego wyposażenia, marka ZhuoMao od początku dedykowana jest globalnemu przemysłowi elektronicznemu, aby zapewnić zaawansowane i kompleksowe usługi w branży, łącząc wysoką jakość z zaawansowaną technologią i świetnym serwisem po sprzedaży. ZhuoMao zdobył dobrą reputację i stał się liderem w branży. Przyszłość należy do nas, mamy szczerą nadzieję, że wiele z Waszych doskonałych produkcji, wspartych ważnym zaangażowaniem z naszej strony uczyni Twój produkt znany na całym świecie.

 

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.