Stacja BGA ZM-R6823

ZM-R6823

Dla wysokiej powtarzalności, precyzji i najlepszej jakości lutu, ta stacja oprócz modułu split vision oraz wielopunktowego pomiaru temperatury wyposażona została w system lutowania w osłonie azotu. Zastosowanie azotu redukuje efekt voidingu i gwarantuje trwalsze połączenie.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R6810

BGA ZM-R6810

Dla osiągnięcia wysokiej powtarzalności, precyzji i najlepszej jakości lutu, ta stacja oprócz modułu split vision oraz wielopunktowego pomiaru temperatury wyposażona została w system lutowania w osłonie azotu. Zastosowanie azotu redukuje efekt voidingu i gwarantuje trwalsze połączenie.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R5830

BGA ZM-R 5830

Dzięki sterowaniu z pozycji ekranu dotykowego i precyzyjnej kontroli temperatury trzech powierzchni grzewczych, wymiana układów staje się niezwykle prosta. System czujników umożliwia obserwację przebiegu procesu, a dodatkowe wyposażenie czyni stację atrakcyjną w tym przedziale cenowym.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R5860

BGA ZM-R 5860

Rozmiary podgrzewacza, stabilny uchwyt i całkowita moc wszystkich trzech modułów grzewczych pozwalają na naprawę nawet dużych płyt PCB z laptopów czy konsol. Bardzo solidne, wręcz perfekcyjne wykonanie gwarantują udaną na wiele lat inwestycję w niezawodne urządzenie.

Więcej...

Stacja ZM-R5860C

BGA ZM-R5860C

Popularny produkt firmy ZhuoMao wzbogacony dodatkowo o optyczny system inspekcji, który przy pomocy czułej kamery umożliwia bezpieczną kontrolę procesu lutowania w czasie rzeczywistym na ekranie monitora, również dołączonego do zestawu.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R6000

BGA ZM-R6000

Obsługa procesu lutowniczego poprzez połączenie z prostym w obsłudze oprogramowaniem na PC, system automatycznego podnoszenia układów, podgrzewacz z rurek kwarcowych osłonięty płytą z włókna węglowego to tylko kilka z wielu zalet, czyniących tę stację wyjątkową pod względem precyzyjnej kontroli pracy.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R6200

BGA ZM-R6200

System automatycznego podnoszenia układów bezpośrednio połączony z modułem grzewczym, do tego precyzyjny system split vision oraz moc, funkcjonalność i niezawodność cechujące stacje naprawcze firmy ZhuoMao sprawiły, że model ten cieszy się ogromną popularnością wśród profesjonalnych serwisów.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R380B

BGA ZM-R 380B

Korzystna cena i wysoka jakość wykonania sprawia, że jest to najczęściej wybieranym model zarówno przez doświadczone jak i startujące serwisy. Bez trudu umożliwia pracę na większości płyt PCB z laptopów. Zapewnia niezbędne minimum do sprawnej i bezpiecznej wymiany układów.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R720

ZM-R720

System automatycznego podnoszenia układów bezpośrednio połączony z modułem grzewczym, do tego precyzyjny system split vision oraz moc, funkcjonalność i niezawodność cechujące stacje naprawcze firmy ZhuoMao sprawiły, że model ten cieszy się ogromną popularnością wśród profesjonalnych serwisów.

Więcej...

Stacja BGA ZM-R6110

BGA ZM-R6110

Pierwsza pod względem ceny profesjonalna stacja z modułem Split Vision, niezbędnym przy pracy na układach z małym rozstawem kulek. Oprócz tego solidne wykonanie i wysoka ergonomia charakterystyczna dla urządzeń tej marki, przekonały już do siebie niejeden rozwijający się serwis.

Więcej...

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.