Stacja BGA ZM-R6823

ZM-R6823

Dla wysokiej powtarzalności, precyzji i najlepszej jakości lutu, ta stacja oprócz modułu split vision oraz wielopunktowego pomiaru temperatury wyposażona została w system lutowania w osłonie azotu. Zastosowanie azotu redukuje efekt voidingu i gwarantuje trwalsze połączenie.

Szczegółowy opis

  • Trzy niezależne powierzchnie, grzejące z czego pierwsza i druga to nadmuch gorącego powietrza, a trzecią stanowią rurki kwarcowe. Podgrzewacz dzięki wykonaniu z włókna węglowego daje szybkie i równomierne nagrzewanie płyty na dużej powierzchni redukując naprężenia i obniżając temperaturę potrzebną do prawidłowego przylutowania elementu.
  • Stacja została wyposażona w system dystrybucji powietrza ze zbiornika pod ciśnieniem. Takie rozwiązanie pozwala podłączyć stację do butli z azotem, co daje lepsze efekty minimalizując zanieczyszczenie lutu, efekt napięcia powierzchniowego i voidingu.
  • System Split Vision regulowany dowolnie w płaszczyźnie XY umożliwia precyzyjne ustawienie układu na płycie za pomocą systemu pryzmatów zintegrowanych z optyką. Dzięki temu mamy możliwość podglądu spodu układu i jego położenia względem płyty. W połączeniu z mikrometryczną regulacją położenia płyty daje to dokładność, która nie jest możliwa do uzyskania w przypadku ręcznego ustawienia układu.
  • Górny moduł, na który składa się nadmuch gorącego powietrza i chwytak podciśnieniowy sterowany jest elektronicznie przez serwomechanizm marki Panasonic. Po uruchomieniu opuszcza się i podnosi o zadaną wysokość. W trybie wylutowywania pod koniec procesu uruchamia się ssak automatycznie podnoszący układ i opuszcza z powrotem głowicę na zaprogramowaną wysokość.
  • Urządzenie posiada ekran dotykowy i kontrolę mikroprocesorową procesu lutowniczego. Na monitorze wyświetlane są trzy wykresy temperatury dając podgląd na aktualne wartości, a po skończonym procesie istnieje możliwość analizowania jego przebiegu również na PC podłączonym przez port USB.
  • Lutowanie odbywa się w ściśle określonych warunkach. Obie sekcje gorącego powietrza dają możliwość ustawienia do ośmiu kroków na profil. Każdy krok składa się z przyrostu, wartości i czasu utrzymania temperatury dla każdego kroku.

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.