Stacja BGA ZM-R720

ZM-R720

System automatycznego podnoszenia układów bezpośrednio połączony z modułem grzewczym, do tego precyzyjny system split vision oraz moc, funkcjonalność i niezawodność cechujące stacje naprawcze firmy ZhuoMao sprawiły, że model ten cieszy się ogromną popularnością wśród profesjonalnych serwisów.

Szczegółowy opis

  • Stacja daje możliwość lutowania elementów micro-LED nawet o rozmiarze 0,6×0,6 mm, taśm LED oraz innych niewielkich komponentów i układów BGA trudnych do naprawy.
  • System Split Vision o dużym powiększeniu, regulowany dowolnie w płaszczyźnie XY umożliwia precyzyjne pozycjonowanie montowanych elementów na płycie za pomocą systemu pryzmatów zintegrowanych z optyką. Dzięki temu mamy możliwość podglądu spodu układu i jego położenia względem płyty.
  • Mikrometryczna regulacją położenia płyty za pomocą joysticków daje dokładność, nieosiągalną przy ręcznym ustawieniu.
  • Wskaźnik laserowy pozwala na szybkie wstępne pozycjonowanie płyty.
  • Urządzenie posiada ekran dotykowy i kontrolę mikroprocesorową procesu lutowniczego. Na monitorze wyświetlane są trzy wykresy temperatury dając podgląd na aktualne wartości, a po skończonym procesie istnieje możliwość analizowania jego przebiegu również na PC podłączonym przez port USB.
  • Górny moduł, na który składa się nadmuch gorącego powietrza i chwytak podciśnieniowy sterowany jest elektronicznie przez serwomechanizm marki Panasonic. Po uruchomieniu opuszcza się i podnosi o zadaną wysokość. W trybie wylutowywania pod koniec procesu uruchamia się ssak automatycznie podnoszący układ i opuszcza z powrotem głowicę na zaprogramowaną wysokość. Wbudowany czujnik docisku chroni płytę PCB, przed uszkodzeniem.
  • Trzy niezależne powierzchnie grzejące: pierwsza i druga to nadmuch gorącego powietrza a trzecią stanowi kwarcowy podgrzewacz. Górny element grzejny regulowany jest w każdej płaszczyźnie, dolny ma regulację wysokości. Trzecia powierzchnia podgrzewa płytę na dużej powierzchni redukując naprężenia i obniżając temperaturę potrzebną do prawidłowego przylutowania elementu.
  • Sześciokanałowy moduł DCCE do automatycznej kontroli temperatury przez regulatory PID

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.