Stacja BGA ZM-R5830

BGA ZM-R 5830

Dzięki sterowaniu z pozycji ekranu dotykowego i precyzyjnej kontroli temperatury trzech powierzchni grzewczych, wymiana układów staje się niezwykle prosta. System czujników umożliwia obserwację przebiegu procesu, a dodatkowe wyposażenie czyni stację atrakcyjną w tym przedziale cenowym.

Szczegółowy opis

 • Urządzenie posiada panel dotykowy i kontrolę mikroprocesorową. Na monitorze wyświetlane są trzy wykresy temperatury w dowolnym czasie, dzięki czemu błąd temperatury może być kontrolowany w zakresie 3 stopni.
 • Każdy profil lutowniczy posiada 8 sekcji temperatur. Doskonały system kontroli temperatury zapewnia skuteczność lutowania.
 • Może zapisać od 1 do 50 wykresów parametrów jednocześnie. Może analizować wykresy i zmieniać ustawienia na panelu dotykowym w dowolnym czasie.
 • Istnieją trzy niezależne powierzchnie grzejące Pierwsza i druga to nadmuch gorącego powietrza a trzecią stanowi kwarcowy element grzejny. Pierwszą i drugą powierzchnie grzejną można kontrolować poprzez wiele grup i sekcji parametrów temperatury. Górny element grzejny regulowany jest w każdej płaszczyźnie, dolny daje natomiast możliwość regulacji wysokości. Trzecia powierzchnia podgrzewa płytę na dużej powierzchni redukując naprężenia i obniżając temperaturę potrzebną do prawidłowego przylutowania elementu.
 • Odpowiednio dobrany czujnik temperaturowy o wysokiej czułości (typu K) pracujący w zamkniętej pętli w celu dokładnego określenia temperatury górnej jak i dolnej.
 • Po skończeniu rozlutowywania i lutowania, generowany jest alarm. Kiedy temperatura wychodzi spod kontroli, obieg elektryczny może zostać automatycznie odcięty, za pomocą systemu ochrony przed nadmiernie wysoką temperaturą.
 • Silny poprzeczny wentylator chłodzi automatycznie płytę PCB po rozlutowywaniu i lutowaniu, może zapobiec deformacji płyty PCB i zabezpieczyć efekt reballingu.
 • Uchwyt płyt głównych wyposażony został w żłobienie typu V co zapewnia szybki i stabilny montaż płyt oraz duży zakres regulacji.
 • Urządzenie jest przystosowane do pracy z dużymi płytami głównymi wykonanymi w technologi lutu zarówno ołowiowego jak i bezołowiowego. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do niezbędnego minimum.
 • Dysza gorącego powietrza może swobodnie obracać się o 360 ° z możliwością łatwej zmiany kąta. Dzięki zastosowaniu technologi magnetycznego montażu dysz, czynność ta jest bardzo prosta i precyzyjna.
 • Stacja posiada CE, wyłącznik awaryjny jak również podwójne zabezpieczenie zabezpieczające płytę przed przegrzaniem.

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.