Stacja ZM-R5860C

BGA ZM-R5860C

Popularny produkt firmy ZhuoMao wzbogacony dodatkowo o optyczny system inspekcji, który przy pomocy czułej kamery umożliwia bezpieczną kontrolę procesu lutowania w czasie rzeczywistym na ekranie monitora, również dołączonego do zestawu.

Szczegółowy opis

 • Urządzenie posiada panel dotykowy i kontrolę mikroprocesorową. Na monitorze wyświetlane są trzy wykresy temperatury w dowolnym czasie, dzięki czemu błąd temperatury może być kontrolowany w zakresie 3 stopni.
 • Każdy profil lutowniczy posiada 6 sekcji temperatur. Doskonały system kontroli temperatury zapewnia skuteczność lutowania.
 • Można zapisać od 1 do 50 wykresów parametrów jednocześnie. Po skończonym procesie istnieje możliwość analizowania przebiegu.
 • Istnieją trzy niezależne powierzchnie grzejące. Pierwsza i druga to nadmuch gorącego powietrza a trzecią stanowi kwarcowy element grzejny. Pierwszą i drugą powierzchnie grzejną można kontrolować poprzez wiele grup i sekcji parametrów temperatury. Górny element grzejny regulowany jest w każdej płaszczyźnie. Dolny daje możliwość regulacji wysokości. Trzecia powierzchnia podgrzewa płytę, na dużej powierzchni, redukując naprężenia i obniżając temperaturę jaka jest potrzebna, do prawidłowego przylutowania elementu.
 • Odpowiednio dobrany czujnik temperaturowy o wysokiej czułości (typu K) pracujący w zamkniętej pętli, w celu dokładnego określenia temperatury górnej jak i dolnej.
 • Po skończeniu rozlutowywania i lutowania, włącza się alarm. Kiedy temperatura wychodzi spod kontroli, obieg elektryczny może zostać automatycznie odcięty, za pomocą systemu ochrony przed nadmiernie wysoką temperaturą.
 • Silny poprzeczny wentylator chłodzi automatycznie płytę PCB po rozlutowywaniu i lutowaniu. Może również zapobiec deformacji płyty PCB. Jest to niezbędne by zabezpieczyć efekt reballingu.
 • Uchwyt płyt głównych wyposażony został w żłobienie typu V co zapewnia szybki i stabilny montaż płyt, oraz duży zakres regulacji.
 • Urządzenie jest przystosowane do pracy z dużymi płytami głównymi, wykonanymi w technologi lutu ołowiowych jak i bezołowiowych. Duża moc jak i system chłodzenia, zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do niezbędnego minimum.
 • Dysza gorącego powietrza może swobodnie obracać się o 360 ° i łatwo ją ustawić. Dzięki zastosowaniu magnetycznej technologi jest to bardzo proste a zarazem precyzyjne.
 • Stacja posiada CE, wyłącznik awaryjny jak również podwójne zabezpieczenie, przed przegrzaniem.
 • Optyczny system kontroli procesu, przy pomocy czułej kamery z dodatkowym monitorem można w czasie rzeczywistym kontrolować proces lutowania. Można stosować również do inspekcji ścieżek i punktów lutowniczch na płytkach PCB.

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.