Stacja BGA ZM-R6200

BGA ZM-R6200

System automatycznego podnoszenia układów bezpośrednio połączony z modułem grzewczym, do tego precyzyjny system split vision oraz moc, funkcjonalność i niezawodność cechujące stacje naprawcze firmy ZhuoMao sprawiły, że model ten cieszy się ogromną popularnością wśród profesjonalnych serwisów.

Szczegółowy opis

 • Urządzenie posiada panel dotykowy i kontrolę mikroprocesorową procesu lutowniczego. Na monitorze wyświetlane są cztery wykresy temperatury w czasie rzeczywistym, co daje podgląd na aktualne wartości.
 • Każdy profil lutowniczy posiada 8 sekcji temperatur. Doskonały system kontroli temperatury zapewnia skuteczność lutowania.
 • Można zapisać od 1 do 50 wykresów parametrów jednocześnie. Po skończonym procesie istnieje możliwość analizowania przebiegu
 • Istnieją trzy niezależne powierzchnie grzejące z czego pierwsza i druga to nadmuch gorącego powietrza a trzecią stanowi kwarcowy element grzejny. . Pierwszą i drugą powierzchnie grzejną można kontrolować poprzez wiele grup i sekcji parametrów temperatury. Górny element grzejny regulowany jest w każdej płaszczyźnie, dolny daje natomiast możliwość regulacji wysokości. Trzecia powierzchnia podgrzewa płytę na dużej powierzchni redukując naprężenia i obniżając temperaturę potrzebną do prawidłowego przylutowania elementu.
 • Odpowiednio dobrany czujnik temperaturowy o wysokiej czułości (typu K) pracujący w zamkniętej pętli w celu dokładnego określenia temperatury górnej jak i dolnej
 • Po skończeniu rozlutowywania i lutowania, uruchamiany jest alarm. Kiedy temperatura wychodzi spod kontroli, obieg elektryczny może zostać automatycznie odcięty, za pomocą systemu ochrony przed nadmiernie wysoką temperaturą.
 • Silny poprzeczny wentylator chłodzi automatycznie płytę PCB po rozlutowywaniu i lutowaniu, może zapobiec deformacji płyty PCB i zabezpieczyć efekt reballingu.
 • Uchwyt płyt głównych wyposażony został w żłobienie typu V co zapewnia szybki i stabilny montaż płyt oraz duży zakres regulacji
 • Urządzenie jest przystosowane do pracy z dużymi płytami głównymi wykonanymi w technologi lutu zarówno ołowiowego jak i bezołowiowego. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do niezbędnego minimum.
 • Dysza gorącego powietrza może swobodnie obracać się o 360 ° z możliwością łatwego ustawiania. Dzięki zastosowaniu magnetycznej technologi montażu dysz czynność ta jest prosta i precyzyjna.
 • Stacja wyposażona w system split vision umożliwiający precyzyjne ustawienie układu na płycie za pomocą systemu pryzmatów kamer i monitora.
 • System automatycznego podnoszenia układu. Po zakończeniu procesu stacja automatycznie podnosi głowicę grzewczą. Podczas wylutu starego układu można zaprogramować maszynę żeby podczas podnoszenia głowicy podniosła również sam układ.
 • Stacja posiada CE, wyłącznik awaryjny jak również podwójne zabezpieczenie zabezpieczające płytę przed przegrzaniem.

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.