Stacja BGA ZM-R380B

BGA ZM-R 380B

Korzystna cena i wysoka jakość wykonania sprawia, że jest to najczęściej wybieranym model zarówno przez doświadczone jak i startujące serwisy. Bez trudu umożliwia pracę na większości płyt PCB z laptopów. Zapewnia niezbędne minimum do sprawnej i bezpiecznej wymiany układów.

Szczegółowy opis

 • Dobranie precyzyjnych materiałów (czujnik temperatury, sterownik, grzałka) dla dokładnej kontroli lutowania/rozlutowania komponentów BGA.
 • Moc grzewcza 3,25kW zapewnia że urządzenie poradzi sobie z nawet największymi układami.
 • Górny podgrzewacz (gorące powietrze) oraz dolny (podczerwień) działają niezależnie i umożliwiają ustawienie 8 rosnących przedziałów temperaturowych oraz 8 stałych. Urządzenie potrafi zapisać 10 grup profili temperaturowych w tym samym czasie.
 • Urządzenie może być podłączone do komputera za pomocą portu COM, umożliwiając tym samym kontrole za pomocą dołączonego oprogramowania.
 • Regulacja górnego modułu grzewczego w trzech płaszczyznach gwarantuje możliwość idealnego wy pozycjonowania nadmuchu nad lutowanym elementem
 • Specjalnie zaprojektowane dysze magnetyczne montuje się natychmiastowo, dają możliwość ustawienia pod każdym kątem. Zostały wyposażone w specjalne otwory którymi odprowadzanie jest powietrze dzięki czemu nie zdmuchniemy elementów znajdujących się w pobliżu lutowanego układu.
 • Termopara o wysokiej czułości zapewnia dokładny pomiar temperatury po obu stronach płytki PCB.
 • Obie strefy grzania (górna i dolna) mogą być kontrolowane niezależnie.
 • Zamontowany wentylator chroni druk przed przegrzaniem i deformacją podczas lutowania. Po zakończonym procesie schładzając płytę.
 • Urządzenie sygnalizuje koniec procesu lutowania/rozlutowania. Pęseta próżniowa umożliwia łatwe usunięcie układu BGA
 • Montaż płyty odbywa się za pomocą specjalnie wyżłobionych szyn montażowych lub uchwytów do płyt o nieregularnych kształtach

Wsparcie techniczne

Zakup stacji BGA powinien być przemyślanym wydatkiem. Nasz wykwalifikowany personel techniczny zapewnia pomoc od wyboru produktu zgodnego z Twoimi oczekiwaniami, poprzez przygotowanie pełnej oferty z dodatkowym wyposażeniem, szkolenie z obsługi urządzenia z dojazdem do klienta, wsparcie przez kontakt oraz udostępnione na stronie informacje i oprogramowanie, a także serwis i sprzedaż podzespołów.

 

Więcej

Gwarancja jakości

Stosunek jakości do ceny to jedna z cech, która wyróżnia produkty marki ZhuoMao na rynku. Solidne wykonanie, łatwa i intuicyjna obsługa, bezawaryjna praca oraz duże możliwości, o której przekonało się wielu klientów na przestrzeni ostatnich lat, czyni je urządzeniami godnymi polecenia. Stąd możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 5 lat!

 

Więcej

Szybki zwrot inwestycji

Planujesz start własnego serwisu lub poszerzenie możliwości rozwijającej się firmy? Jeśli pragniesz wzbogacić swoją ofertę usług, to już dzisiaj konieczna jest inwestycja w profesjonalne urządzenie, które w mgnieniu oka zarobi na siebie i pozwoli Ci zaistnieć wśród konkurencji, a nawet ją wyprzedzić. Stacje BGA marki ZhuoMao to rozsądny wybór, na który decyduje się wiele serwisów zarówno w Polsce jak i Europie.

 

Więcej

O nas

Jesteśmy europejskim dystrybutorem firmy Shenzhen Zhuomao Technology Co, Ltd. przedsiębiorstwa specjalizującego się w pracach badawczo rozwojowych oraz produkcji i sprzedaży stacji naprawczych BGA.

FHU DIOLUT Piotr Sobierajski
ul. Budowlanych 8
43-430 Skoczów, Polska


+48 33 4866616
info@seamarkzm.eu


Copyright © 2015. All Rights Reserved.